اخبار

1 خرداد 1399

سلام به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت ارسال تخم مرغ نطفه دار به سردخانه توجه به چند نکته ضروری بنظر می رسد: 1- پرینت چاپی یک فرمت با مشخصات واحد به شکل ذیل و چسباندن این اتیکت روی کارتن ضروری است نام واحد تاریخ تولید آدرس 2- صدور برگ قرنطینه که چون به مقصد سردخانه صادر می شود فقط تحت عنوان تخم مرغ خوراکی امکان پذیر است و در صورت مشکل با دکتر معدنپور مسئول قرنطینه استان قزوین هماهنگ شده تا با تماس به استان مبدا کار تسهیل شود. 3- باز یاد آوری می کنیم از ارسال تخم مرغ حذفی و غیر قابل جوجه کشی جدا خودداری کنید چون از پذیرفتن آن معذوریم. 4- این جمع آوری جهت تعدیل جوجه تولیدی خرداد ماه بوده و تا قبل از 10 خرداد می بایست ارسال گردد لذا برای جلوگیری از ترافیک برنامه ریزی و هماهنگی لازم با سردخانه بعمل آید. با تشکر صدیق پور

30 اردیبهشت 1399

لطفا اطلاعیه های انجمن به همراه لیست سهمیه در نظر گرفته شده جهت ارسال تخم مرغ نطفه دار به سردخانه را که به پیوست می باشد دریافت فرمایید.

28 اردیبهشت 1399

لطفا فایل پیوست را دریافت فرمایید.

9 اردیبهشت 1399

لطفا نامه پیوست را دریافت فرمایید.

27 فروردین 1399

با عرض سلام به اطلاع می رساند، در خصوص صدور برگ قرنطینه برای ارسال سهمیه تخم مرغ نطفه دار به سردخانه مجوز برگ قرنطینه می بایست به نام سردخانه کوثر و به صورت تخم مرغ خوراکی صادر گردد و همچنین بروی تمامی کارتن ها نام واحد و تاریخ تولید درج گردد.

20 فروردین 1399

لطفا دو نامه پیوست را که در یک فایل تجمیع گردیده است دریافت فرمایید.

1 دی 1398

بسمه تعالی اعضاء محترم، در صورت عدم دریافت سهمیه تخصیص یافته نهاده های ذرت و کنجاله سویا برای واحد های موجود در لیست آبان ماه 1398، لطفا با ذکر دلیل این انجمن را جهت پیگیری مطلع فرمایید.